Available jobs

For the recruitment procedure for the relevant position, Mendel University in Brno, University Forest Enterprise Masaryk Forest in Křtiny, ID No.: 62156489, will process the personal data provided by you (or obtained from public sources) in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.

Pomocná síla kuchyně

Středisko: ZÁMEK KŘTINY

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr

Vzdělání: není podstatné

Kdo jsme: Za své působení si zařízení vybudovalo renomé nejen díky svému unikátnímu umístění a architektuře, ale především díky osobnímu přístupu, servisu a snaze o překročení očekávání každého návštěvníka. Kvalita, přátelské, malebné prostředí rodinného hotelu se silným zázemím věhlasné univerzity je tím nejdůležitějším, proč se hosté stále vracejí i po mnoha letech.

Koho hledáme? Hledáme do svého přátelského týmu KOLEGU/KOLEGYNI, kteří mají rádi svoji práci a společně s námi se budou podílet na zvyšování gastronomické úrovně a renomé Zámku Křtiny.

Kvalita a spokojenost hosta je pro nás prvořadá. Budete se podílet na celkovém chodu zámecké kuchyně. Výsledkem Tvé práce budou spokojení hosté a dobře fungující restaurace.

Požadujeme:

  • smysl pro pořádek a čistotu
  • základní vzdělání
  • samostatnost a spolehlivost
  • bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • nadšení do práce a ochotu k týmové spolupráci s ostatními zaměstnanci
  • zkušenosti z gastronomie na podobné pozici vítány

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • směnný cyklus krátký dlouhý týden
  • Poutní místo Křtiny - Cyril and Methodius Route - Cultural Route of the  Council of Europedobré platové podmínky včetně osobního příplatku, dále příplatku za víkendy a svátky a dalšího finanční odměňování v návaznosti hodnocení pracovníka v pracovním procesu
  • zdravotní volno/sickdays
  • práci v přátelském kolektivu
  • kolem sebe budeš mít lidi s dlouholetými zkušenostmi s provozem hotelů a restaurací, kteří ti rádi pomohou
  • zázemí stabilní firmy

Kontaktní údaje:

Bc. Andrea Hájková

Manažerka Zámku Křtiny

M +420 722 986 819
andrea.hajkova@slpkrtiny.cz

Uklízeč/ka
Pracovněprávní vztah:Dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti
Minimální stupeň vzdělání:základní
Termín nástupu:1.2.2024 nebo dohodou
Vhodné pro:Studenty, důchodce, ženy na MD, RD
Náplň práce:Úklid kanceláří a sociálního zařízení 1,5 – 2h denně po – pá nebo dle domluvy
Pracoviště:Křtiny 175

Bližší informace: Pojerová Lenka, tel. 602535784