100pování stromů /

100pování stromů – velká několik měsíců trvající hra, kterou jsme připravili ke 💯letům ŠLP Křtiny, skončila s posledním říjnovým dnem. 🌲🌳

Hra postavená na bezpočtu úžasných stromových zážitků, hra, která fanoušky univerzitních lesů zavedla na všechna tři polesí našeho školního lesního podniku…💚

Na zámku Křtiny proběhlo setkání s některými účastníky hry, kteří vystopovali za pomoci aplikace všech💯stromů a našli si čas na setkání, osobní převzetí cen a příjemné popovídání u kávy. Moc za to děkujeme!

Vydejte se za krásou stromů a objevte jejich tajemství  

Sbírejte body za každý vy100povaný strom. U vybraných stromů budete mít možnost zodpovědět kvízové otázky, tím získáte bonusové body. V případě nesprávné odpovědi následuje menší penalizace.

Na oplátku se dozvíte mnoho zajímavostí o stromech i o Školním lesním podniku Masarykův les Křtiny.  

Cíle vašich výletů (100pované stromy) uvidíte na mapě, která vás bude celou cestu provázet. Na stromy se můžete podívat i zde: https://mapy.cz/s/ceverepacu a trasu vycházky si naplánovat. V jakém místě Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny hru zahájíte, je na vás.  

Může se stát, že i když se nacházíte v blízkosti 100povaného stromu, nebude se vám dařit ho ihned do hry načíst. Nevzdávejte to a kružte okolo, i když budete stát přímo u něj! Ve hře navíc uvidíte, kolik vám zbývá metrů. Obejděte ho, prohlédněte si ho, pohlaďte ho a ono se to určitě podaří. Body budete mít v kapse. 

Ti z vás, kteří vy100pují všech 100 stromů, budou zařazeni do slosování o 20 zajímavých cen.  

Oslavte s námi naše krásné výročí při procházkách pestrými lesy Mendelovy univerzity v Brně. 

Pamatujte ale, že vstup do lesa je na vlastní nebezpečí. Sledujte proto aktuální meteorologickou situaci na webu ČHMÚ a v případě silného větru či námrazy se do lesa nevydávejte! Hrozí riziko pádu větví i celých stromů!  

Abyste se mohli do hry 100pování stromů pustit, stáhněte si aplikaci Actionbound na Google Play a App store.

Nezapomeňte se v aplikaci registrovat svou e-mailovou adresou. To kvůli závěrečnému slosování o ceny. 

Aplikaci si nainstalujte a naskenujte QR kód (nezapomeňte povolit možnost využití fotoaparátu), nebo najděte podle názvu „100pování stromů“. 

Nyní již můžete začít 100povat. 

Hlavně si ale nezapomeňte bound stáhnout a uložit pro offline použití! Cesta Vás povede i územím bez signálu, tak ať můžete sbírat body i v offline variantě. 

Pokud chcete pro daný den skončit, stačí aplikaci zavřít. Váš postup je již uložený. Neklikejte na tlačítko Ukončit bound! Tím ukončujete hru, nikoliv aplikaci. Aplikaci uspíte, nebo zavřete v závislosti na značce a typu vašeho telefonu telefonu.

Hra končí 31. 10. 2023.