Zámek Křtiny

Konferenční centrum Zámek Křtiny je moderní hotel s restaurací a konferenčním centrem ve vlastnictví MENDELU. Jedná se o komplex navazující na světoznámý kostel Jména Panny Marie ve Křtinách, navržený J. Santinim.

Kongresové centrum je tak umístěno v čisté přírodě Moravského krasu, ale zároveň velmi blízko městu Brnu: Dojezd z D1 je do 30 minut.


1

1 Hotelová část

Zámek Křtiny disponuje ubytovacími kapacitami pro maximálně 52 hostů ve 23 dvoulůžkových pokojích s možnostmi přistýlek. Pokoje jsou světlé, vzdušné, s vysokými stropy a moderním vybavením. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení a vlastní TV. Samozřejmostí je připojení k internetu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, další stravovací služby jako polopenzi či plnou penzi si mohou hosté přiobjednat.
Hotelová recepce včetně certifikovaného TIC je otevřena každý den od 8:00 do 20:00 hod. Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Nezpoplatněné pohodlné parkování je možné v přední i zadní části objektu. Navíc, hotel disponuje vlastní dobíjecí stanicí pro elektromobily.
Celá hotelová část zámku je bezbariérová.

2

2 Kongresová část

Celý komplex Zámku mimo Kongresový sál je bezbariérový.
Ve všech prostorech je samozřejmá technická asistence odborníků Zámku Křtiny, stejně jako možnost objednat ke konferenčním i stravovací a hotelové služby.

Na Zámku Křtiny se nachází několik konferenčních místností:
Kongresový sál v jižním křídle zámeckého je největším sálem a nabízí 100 míst k sezení. Vybavený je klimatizací, moderní audiovizuální technikou a masivním předsednickým stolem.
Společenský sál v severním křídle objektu až pro 150 hostů poskytuje velkou variabilitu. Může být vybaven audiovizuální technikou a stejně tak může zůstat prázdný pro potřeby pohybových aktivit. Doporučujeme jej pro akce společenského charakteru jako plesy, svatby, rodinné oslavy, hudební a kulturní představení, tak pro akce firemního charakteru.
Lovecký a Opletalův salonek – salonky s kapacitou až pro 30 osob se oba nachází ve druhém patře severního křídla zámeckého komplexu, lze je použít každý samostatně i jako celistvý variabilní prostor.
Salonek profesora Haši v přízemí Zámku – místnost vhodná k soukromému setkání cca 10 osob.

3

3 Další nabídka

Během pobytu na Zámku Křtiny můžete využít i nabídku doprovodného programu: návštěvu arboreta Křtiny, exkurze do univerzitních lesů, návštěvu kostela Jména Panny Marie s výkladem či výlet do některé z blízkých jeskyní Moravského krasu.