cz

Volná místa

Pro výběrové řízení na příslušnou pracovní pozici bude Mendelova univerzita v Brně, Školní lesní podnik Křtiny IČO: 62156489, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Specialista IT

Jednosměnný provoz

Pracovní úvazek:Plný
Pracovně právní vztah:Pracovní poměr
Minimální stupeň vzdělání: Středoškolské/ Vysokoškolské technického směru
Místo výkonu práce: ŠLP Křtiny
Termín nástupu: Ihned a nebo dle dohody

Požadované dovednosti:

  • středoškolské (nebo vyšší) vzdělání technického směru
  • detailní znalost OS rodiny Microsoft Windows
  • znalost OS Linux
  • zkušenosti s nějakým bezpečnostním řešením pro menší a střední podniky
  • praxe se zálohovacími systémy
  • výbornou znalost síťové problematiky TCP/IP
  • znalost problematiky standardních HW počítačových komponent
  • správa zabezpečovacích, přístupových a kamerových systémů
  • zkušenosti s Wordpress, znalost HTML a CSS
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1
  • schopnost samostatného odpovědného rozhodování
  • schopnost kreativního rozvoje
  • integrace požadavků univerzity a školního lesního podniku v oblasti IT
  • časová flexibilita
  • řidičské oprávnění pro skupinu B

Náplň práce:

  • správa webové prezentace podniku
  • administrace koncových stanic, mobilních zařízení
  • správa síťových prvků na úrovni fyzické vrstvy
  • každodenní podpora uživatelů včetně zajištění školení
  • komunikace s dodavateli informačních systémů
  • přímá odpovědnost řediteli Školního lesního podniku

Nabízíme:

  • kreativní a zodpovědnou práci v oblasti IT
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, služební telefon, laptop, různé podnikové benefity

Bližší informace Vám sdělí:
Ing. Tomáš Pospíšil
tel.: 724 523 123
tomas.pospisil@slpkrtiny.cz

Přihlášky zasílejte emailem do 5. 9. 2021 na adresu: lenka.pojerova@slpkrtiny.cz

Součástí přihlášky je:

  • profesní životopis
  • motivační dopis